Vlastní výroba

Střešní krytina PROFI

Naše vlastní produkce plechových střešních krytin PROFI je výsledkem více než dvaceti let zkušeností z prodeje českých střešních krytin prostřednictvím společnosti STATO střechy s.r.o. Tato střešní krytina má elegantní a osvědčený tvar zastřešení, který je oblíbený, osvědčený a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Plechová střešní krytina PROFI získává vysokou reputaci na českém trhu díky kvalitnímu vstupnímu materiálu, precizní výrobě a hluboké znalosti místního trhu.

Kromě střešní krytiny naší vlastní výroby v naší nabídce najdete dalších 5 typů zastřešení, konkrétně Bavaria roof, Prime click, Aria, Gamma či Stigma.

Trapézové plechy

Zkušenosti naší společnosti STATO střechy s.r.o. v oblasti českých střešních trapézů se postupem času neustále zdokonalovaly a vedly k vývoji vlastní výroby střešních a stěnových profilů trapézů ST18/1120 a ST35/1035. Díky svému nadčasovému designu a ověřené spolehlivosti je tento typ střešního designu vyhledáván mnoha zákazníky.

Trapézy ST18/1120

Tento typ trapézového plechu je ideální volbou pro krytí střech a lichoběžníkových fasád. Je vyztužený žebrovanou vlnou, vyznačuje se výjimečnou a široce využitelnou efektivitou. Tento typ plechu má tři klíčové přednosti: efektivitu, praktičnost a hospodárnost. Jeho využití sahá od pokrývání zemědělských budov, stropů, přístřešků a skladů až po průmyslové budovy různých typů.

Trapézy ST35/1035

Trapézový plech T-35 je nejvhodnější pro velké objekty, jako jsou průmyslové haly a budovy, stejně tak i pro různé typy přístřešků. Výběr povrchových úprav tohoto plechu je různorodý a může být volen podle přiloženého vzorkovníku. Odpovídající vzorkovník nabízí široké spektrum možností, které umožňují přizpůsobit vzhled plechu specifickým požadavkům a designovým preferencím.

Nabízíme nezávazné konzultace i poradenství.

STATO střechy s.r.o.
Jožky Silného 2349/4
(areál OKC III, sekce 3)
767 01 Kroměříž

Plechová střecha
Trapézové plechy
Okapové systémy